Указ Президента України про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 жовтня 2018 року “Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці”

Відповідно до статті 107 Конституції України постановляю:

  1. Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 жовтня 2018 року“Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці” (додається, таємно, без підпунктів “б”, “г”, “ґ”, “е” підпункту 1, підпунктів “а”, “в”, “г” підпункту 2, підпункту “в” підпункту 3, підпункту 5 пункту 1, підпунктів 1 – 3 пункту 2, пунктів 3-7, підпункту 3 пункту 8 – нетаємно).
  2. Контроль за виконанням рішення Ради національної безпеки і оборони України, введеного в дію цим Указом, покласти на Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.

3. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Витяг із рішення Ради національної безпеки і оборони України від 12 жовтня 2018 року “Про невідкладні заходи щодо захисту національних інтересів на Півдні та Сході України, у Чорному та Азовському морях і Керченській протоці”

 

1)Кабінету Міністрів України:

3) ухвалити у місячний строк рішення щодо:

б) затвердження державної цільової програми створення державної інтегрованої інформаційної системи висвітлення надводної та підводної обстановки в акваторії Чорного і Азовського морів та басейнах річок Дніпро і Дунай, забезпечення фінансування заходів щодо її функціонування у необхідних обсягах у 2019 році;

Повний текст указу

Повний текст рішення