Постанова КМУ від 18 грудня 2018 р. № 1108

Про внесення змін до Морської доктрини України на період до 2035 року

Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Внести зміни до Морської доктрини України на період до 2035 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 7 жовтня 2009 р. № 1307 (Офіційний вісник України, 2009 р., № 94, ст. 3216), виклавши її в редакції, що додається.
  2. Міністерству інфраструктури, Міністерству оборони, Міністерству економічного розвитку і торгівлі разом із заінтересованими органами виконавчої влади розробити та подати Кабінетові Міністрів України у тримісячний строк проект плану заходів з реалізації Морської доктрини України на період до 2035 року.

 

Прим’єр – міністр України                                    В.Гройсман

 

Розвиток військово-морської діяльності

Розвиток системи управління Військово-Морських Сил Збройних Сил та Морської охорони Держприкордонслужби

створення ефективної загальнодержавної системи висвітлення морської обстановки у Чорному та Азовському морях шляхом функціонального об’єднання можливостей систем висвітлення морської обстановки Військово-Морських Сил Збройних Сил, Адміністрації Держприкордонслужби, Мінінфраструктури, збільшення кількості систем, що функціонують за різними принципами дії, для більш достовірного виявлення надводних, підводних, повітряних цілей, зокрема швидкохідних і малорозмірних; інтеграція системи висвітлення морської обстановки в єдину систему управління сектором безпеки та оборони держави і обміну даними з державами-партнерами;

 

Повний текст постанови: